Syntetická koža

Produkt vyhovuje štandardom ISO 9001 a používa high-end technológie so zárukou Sertex. Vysoký štandard kontroly kvality je dodržiavaný počas všetkých výrobných procesov. Táto používateľská príručka Vás oboznámi o používaní a starostlivosti o váš produkt.


Užívateľský manuál

Pri používaní syntetickej kože sa prosím riaďte nasledujúcimi informáciami:

Chráňte kožu pred tvrdými nárazmi.

Neošetrujte kožený povrch s ostrými hranami a ostrými predmetmi.

• Zabezpečte, aby koža neprišla do kontaktu s horúcimi predmetmi (žehlička, atď).

Neklaďte na kožený povrch predmety, ktoré by mohli poškodiť kožu.

Nevystavujte výrobok po dlhú dobu priamemu slnečnému žiareniu.

Neperte kožené vankúše a návleky.

Kožu čistite podľa návodu na čistenie.

Read More

 

Návod na čistenie

Povysávajte prach nahromadený na koži.

Po vysávaní utrite povrch vlhkou handričkou.

Nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú detergenty alebo alkohol.

Ihneď utrite rozliaty čaj, kávu alebo iné tekutiny, ktoré nenechávajú škvrny z kože prostredníctvom látky alebo papierovej vreckovky absorbujúcej tekutiny.

Zaschnuté škvrny, ktoré vznikli poliatím tekutinou utrite vlhkou handričkou.

Nepoužívajte látky, ako je kolínska voda na čistenie výrobku.

Floky / semiš

Návod na čistenie

Kvapaliny

Rozliate tekutiny by mali byť zľahka zotreté z povrchu tkaniny prostredníctvom vysoko savého materiálu bez použitia tlaku. Druhýkrát by sa mala zostávajúca kvapalina utrieť čistým a suchým materiálom (bavlnené tkaniny, papierové utierky, atď.) s pôsobením slabého prítlaku.

Ak kvapalina zanechá škvrnu, mala by sa škvrna utrieť namydlenou bavlnenou handričkou tak, aby sa škvrna neroztiahla. Namydlená tkanina sa musí prevrátiť vždy, keď príde do kontaktu so znečisťujúcou látkou, aby sa nedostala škvrna do látky.

Suché škvrny (blato, popol, kozmetika, a pod.)

Pridávanie kvapalín do suchých nečistôt môže spôsobiť škvrny. Znečistená plocha by mala byť najskôr povysávaná, aby nečistota nevsiakla do materiálu. Pokiaľ zostane na látke po vysávaní škvrna, mala by sa daná oblasť jemne poudierať nástrojom ako pravítko a následne vykefovať kefkou na zuby. Ak ani tak škvrna nezmizne, je potrebné tkaninu utrieť namydlenou tkaninou krúživými pohybmi.

Read More

Škvrny

Na čistenie použite navlhčenú a ručným mydlom namydlenú bavlnenú tkaninu. Škvrny zotierajte ľahkým tlakom tak, aby ste škvrnu neroztiahli. Napokon škvrnu utrite vlhkou handrou a nechajte ju vyschnúť. Stierací pohyb by mal byť jemný a krúživý. Odporúča sa, aby bol krúživý pohyb vykonávaný zvonka smerom dnu, aby nedošlo k rozšíreniu škvrny.

Po dokončení procesu čistenia, by sa mala oblasť v okolí škvrny utrieť vlhkou handričkou, aby plocha dosiahla rovnakú úroveň vlhkosti. Tým sa zabezpečí rozptýlenie miesta ošetrovania, aby nebolo viditeľné. Proces sušenia vykonávajte krúživými pohybmi použitím sušiča vlasov, ktorý nastavte na nízkej teplote. Plocha nesmie byť lokálne vlhká.

Čítať ďalej: Floky / semiš